Cennik

Rozliczamy się z naszymi klientami za projekt, godzinowo lub ryczałtem. Korzystamy z narzędzi Open Source oraz z oprogramowania, które już jest u klienta. Dlatego udało nam się stworzyć ofertę dopasowaną do małych i średnich firm. Jednocześnie zapewniamy wsparcie i narzędzia porównywalne do tego z czego korzystają duże firmy.

Koszty przykładowe

Zakres prac obejmujący:

  • Tworzenie i utrzymanie systemu prowizyjnego dla 5 handlowców w 18 osobowej firmie, tzn. opracowanie zasad, bodźców i celów oraz wyliczanie na tej podstawie prowizji.
  • Dostarczenie personalizowanego panelu dla każdego pracownika i zasilanie go danymi.
  • Dostarczenie spersonalizowanego panelu menadżerskiego pomagającego kadrze menadżerskiej na kontrolę i analizę realizacji planów.
  • Pomoc w zakresie analiz oraz w pracy z systemem prowizyjnym dla menadżerów i pracowników.
  • Narzędzie smsowe do pomocy w windykacji.
  • Tworzenie wieloźródłowych raportów automatycznych i na życzenie.

Średni koszt miesięczny dla tego klienta wyniósł 2500zł netto. (Klient jest z nami od 4 lat)

Są jednak klienci wymagający większego zakresu prac jak i mniejszego. W takim przypadku koszty kształtują się adekwatnie do nakładów pracy.

Co warto podkreślić, każdy klient w każdej chwili może bez konsekwencji wycofać się z umowy. Zostanie jednak pozbawiony naszego wsparcia ale hurtownia danych, przeprowadzona integracja czy system prowizyjny pozostaną w firmie.

Nasze narzędzia pozwolą Ci monitorować swoich pracowników oraz wybrane parametry swojej firmy z każdego miejsca. Twoi pracownicy otrzymają zdalny dostęp do uporządkowanych danych potrzebnych im do pracy.

Nasze działania zwiększają efektywność całej firmy i ograniczają ilość niepotrzebnych spotkań oraz pytań.

Pytania?

Helpdesk:

Jacek Dziewanowski
tel. +48 507 47 89 71

Biznes:

Damian Sienkiewicz
tel. +48 604 28 04 99