Nieustanne wsparcie analityczne

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań analitycznych, większość jest zaprojektowana dla korporacji zatrudniających doświadczonych analityków. Nawet te rozwiązania zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach wymagają wiedzy analitycznej i znajomości obsługi zaawansowanych systemów informatycznych. Zauważyliśmy że stanowi to dużą barierę przy implementacji rozwiązań analitycznych.

Nie każdą firmę stać na tworzenie nowego etatu a doświadczeni analitycy są dziś bardzo pożądani na rynku pracy. Z drugiej strony potrzeby większości firm nie uzasadniają tworzenia pełnego etatu analitycznego. Efekt jest taki że firmy instalują nakładki Business Intelligence na popularne aplikacje biurowe i wierzą że dzięki temu zbudowały dział analiz. Nie musi tak być. Dlatego opracowaliśmy model działania, który jest idealny dla małych i średnich firm. Nie wymaga on zatrudniania analityka czy kupowania drogich licencji i płacenia za wsparcie. Większość operacji dzieje się w chmurze pod okiem doświadczonego analityka.

Rozwiązania którymi dysponujemy są zazwyczaj oparte na otwartym kodzie, dostosowane od małych i średnich firm ale o tych samych funkcjonalnościach, które wykorzystują duże firmy. Ale najważniejsze w tym modelu jest to że uwzględnia on wsparcie analityczne. Nie zostaniesz więc sam sobie z narzędziami, z których nie korzystasz. Naszym zadaniem jest to abyś jak najlepiej wykorzystał co Ci proponujemy. Codziennie widzimy co daje prawidłowe wykorzystanie analityki, nie spoczniemy więc dopóki Twoja firma nie odkryje pełnego potencjału jaki drzemie w jej danych.